Home / Kadınca / 2018 Kadın Modası Hakkında Bilgiler

2018 Kadın Modası Hakkında Bilgiler

Bayanlar için 2018 kadın modasında bu yıl kış trendlerinin cıvıl cıvıl renkleri öne çıkıyor. Sezon koleksiyonlarını etkisi altına alan plastik parçalara bu yılda rastlamak mümkün! Ofis sınırlarından taşan resmi takımlar günlük hayatta da kullanılabilen tasarımları oluşturuyor.

Döpiyesler ve kalem etekler bu yılda sokak modasında rastlanılan tasarımlardandır. Oversize kalıplar son birkaç sezondur moda da yerini sabitlemişken geçen yıl atağa geçen feminen bele vurgu yapan kesimler 2018 yılında da hanımların tercihe değer dedikleri tasarımları oluşturuyor.

Plastik Devri

2018-kadin-modasi

Ayakkabı ve çanta tasarımlarla kendini öne çıkaran plastik tasarımlara artık kıyafetlerde de rastlamak mümkün! Kışın soğuğundan etkilenmeden stilini yansıtmak isteyen hanımlar plastik parçalı kıyafetlerden yararlanıyor ve kombinlerini rahatlıkla sergileyebiliyorlar. Dış giyim denildiğinde bu kış plastik devrinin etkisi altında kalıyor.

Vücut sıcaklığının yüksek tutularak kıyafet modasının plastik tasarımlara kayıldığını bu yıl da gözlemlemek mümkün! Stil sahibi kadınlar sezon kadını olmak için birbirleri ile yarışıyorlar. Yüksek moda için uzay çağı devriminin sürdüğünden bahsedilebilir.

2017 Sonbahar koleksiyonlarını kuşatan uzayı hedef alan parçalar hanımların gardırobunda sıklıkla karşılaşılması beklenen kıyafetlerdir. Yüksek moda da uzay çağı Chanel’in Grand Palais’de ilk füzeyi fırlatmaya geçmesi ile başlamıştır.

İlginizi Çekebilir >>  Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir?

2018 Denim Trends

2018-denim-trendleri

Denim tutkusu 2018 modası ile farklı bir boyut kazanıyor. Alışıla gelen denim tasarımlar bu yıl doz aşımları ile ikinci boyuta taşınıyor. Denimlerin denimlerle eşleşmesine bu yıl şaşmamak gerekiyor. Çünkü 2018 denim trends tasarımlar denim ile denim kombinlerini ortaya koyuyor. Küçük dokunuşlarla ortaya çıkan spor tutkular gösterişli siluetlerle hayat buluyor.

2018 kış modası bayanların kendilerini rengarenk donatmalarından geçeceğe benziyor. Çünkü her yıl yaz mevsiminin yaklaşması ile kullanılmaya başlanılan canlı renkler bu yıl alışılmışın dışında kalarak bu yılın kış modasında da kullanılmaya devam ediyor. Renkli kürkler ve peluşlar ile neşeli ve sıcak bir kış hanımları etkisi altına alıyor.

Dinamik yorumlarla tasarlanan kıyafetler her yaştan kişiye özelleştirilebiliyor. Kısaca modanın etkisinde kalarak bayanların kendi stillerini oluşturmaları için bu yılın kış tasarımlarının geniş bir yelpazede boy gösterdiğine şahit olunabilir.

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

acil-adet-sancısından-nasıl-kurtulurum

Acil Adet Sancısından Nasıl Kurtulurum?

Adet yani regl dönemlerinde birçok bayan büyük ağrılar ile karşı karşıya kalmaktadır. Burada özellikle bayanların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir