Home / Ekonomi / 2018 Kütahya Evde Ek İş İlanları

2018 Kütahya Evde Ek İş İlanları

Kütahya ve çevresinde evden iş yaparak para kazanmak isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış olan öneriler sayesinde birçok kişi yan gelir olarak gördükleri alanların asıl gelirleri olduklarını fark etmişlerdir. 2018 Kütahya evde ek iş ilanları sayesinde kazanılmış olan yeteneklere yönelik iş imkanları ise Sektörel bazda olmaktadır.

Kütahya Tekstil Atölyesi Evde Ek İş İlanları

Tekstil sanayisinde oluşan yeni akımda evde yetenekli bayanların veya erkeklerin becerilerini sergilemeleri sağlanmaktadır. Tekstil üretim malzemelerinin ütülenmesi veya paketlenmesi işlemleri bayanlara evde yapılacak iş imkanı olarak sunulmaktadır. Burada yapılması gereken evinizin bir odasını veya bir köşesini boş zamanlarınızda kullanmak için dizayn etmenizdir. Bebekli annelerin veya sabit iş bulmada sorun yaşayan kişilerin evden hom ofis modeli ile oluşturdukları bu yapı çift taraflı kazanç sağlatmaktadır. İşverenler açısından maliyet fiyatı düşürülerek etiket fiyatlarında indirim yapılmakta ve bu sayede sürümden kazanma yoluna gidilmektedir. Diğer taraftan ise evinin rahatlığında her hangi bir mesai saatine bağlı kalmadan kazanç elde edilmektedir.

2018 Kütahya evde ek iş ilanları kısmında sıklıkla evde yapılabilecek paketleme işlemleri de göze çarpmaktadır. Belli bir parça adeti üzerinden verilen ürünler gerekli katlama noktalarının dikkate alınarak paketlenmesi ve sevkiyata hazır hale getirilmesi gereklidir. Burada da yapılan emek karşılığında parça veya paket başına fiyatlar ödenmektedir.

Deri Sanayisinde Yapılacak Ek İş İlanları

Dericilik alanın da Kütahya ve çevresinde hizmet sunan firmaların tercih ettiği evde iş olanağı ise ayakkabı veya terliklerin dikim kısımlarında oluşmaktadır. Kış mevsimlerinde deri ayakkabı dikilmesi yazın ise terliklerin dikilmesi kısımları gene ayakkabı cifti üzerinden ödemesi yapılmaktadır. Her ne kadar çift olarak düşünüldüğünde 1.5 tl gibi bir fiyat olsa da burada yetenek ve hız farkı ortaya çıkmaktadır. Terlik veya ayakkabının çevre delikleri atölyede açılırken buraların dikilmesi kısmı ise el emeği gerekmektedir. 2018Kütahya evde ek iş ilanları aracılığı ile birçok ailenin sahip olmuş oldukları dikim iş kapısı ise günlük ortalama 50 tl getiri sağlamaktadır. Bu fiyatın düşmesi veya yükselmesi tamamen size bağlı olmaktadır.

İlginizi Çekebilir >>  Dövizin Yükselişi Nasıl İzlenmeli Yorumları

Kütahya evde ek iş olanakları bakımından her ne kadar dar bir yelpazede yer alsa da birçok takipçimiz kısa zamanda konumuzun yorumlar kısmından gelen iş imkanları ile maddi sorunlarından kurtulmayı başarmıştır. Damlaya damlaya göl olur mantığı ile anneler veya ev hanımları ise gelecek birikimlerini gene evde yapmış oldukları ek iş imkanları ile sahip olmayı başarmıştır. 2018 Kütahya evde ek iş ilanları ile sizde iş bulmak veya eve iş vermek istiyor iseniz en doğru adreste yer alıyorsunuz. Yorumlar kısmından istediğiniz işin detaylarını paylaşarak veya yapabilecek olduğunuz işleri yazar iseniz kısa zaman sonrasında mutlaka uygun bir iş kolu ile tanışmanız sağlanmaktadır. Bu sayede de iş deneyimleri için zaman ve mekan oluşturmak size kalan tek sorun olmaktadır.

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

bireysel-emeklilik-bes-avantajları-dezavantajları

Bireysel Emeklilik BES Avantajları Dezavantajları Nelerdir

Bireysel emeklilik Bes uzun yıllardır Avrupa da başarı ile uygulanmış olan birikime dayalı emekli olma …

10 comments

 1. Merhaba ev hanımıyım Kütahya’da evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz 2 kişiyiz

  • merhaba; yetenekleriniz hakkında bilgi verir iseniz size uygun evde iş imkanları daha kısa zamanda oluşacaktır. mesela manisa evde iş imkanları olarak son zamanlarda terlik dikme işi hız kazanmış bulunmaktadır.

 2. 2 çocuğum var çalışamıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 3. kütahyada yaşıyorum çocuğum dolayısıyla çalışamıyorum ek işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 5. Merhaba hayırlı günler. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Üç kişilik bir grubumuz var. Zamanında paketleyip teslim edeceğimize söz veriyoruz.

 6. Kutahya merkez ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Öğrenciyim kütahyada evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 8. Kütahyada ikamet ediyorum evden paketleme gibi iş fırsatlarından yararlanmak istiyorum. Firmaların iletişime geçmesini isterim.

 9. Merhaba 3 kişiyiz evde ek iş arıyoruz kütahya merkezde ikamet ediyoruz yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir