Home / Genel Kültür / Kimdir? / Aslı Süme Efeoğlu Kimdir A9 Kanalı Kimin

Aslı Süme Efeoğlu Kimdir A9 Kanalı Kimin

Uzun zamandır kamuoyundan yer alan Adnan Hoca olarak tanınan Adnan Oktar’ın sahibi olduğu A9 kanalı programlarında görülen güzel bayanlar yanında yakışıklı erkekler ile farklı bir din açıklamaları ile toplumda tepkiler toplanmıştır. Birçok kişinin grup içinde yer aldığı düşünülürken yayına devam eden A9 kanalı kimin de ise yayın şirketi sahibi Adnan Oktar olmaktadır. Programlarında özellikle maşallah çekmeleri ile dikkatleri üzerine çekmişlerdir. Aslı Süme Efeoğlu da son yakalanan grup üyelerinde yönetici konumunda yer aldığı açıklanmıştır.

Şener Şen’in yeğeni olan sanatçı aslı süme efeoğlu 24 yıldır Adnan Hoca cemaatinde yer aldığı ve eğitimini yurt dışında yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü bitirmiştir. Adnan Hoca topluluğunda yer alarak bayan grubunun yöneticisi olarak hizmette bulunmuştur.

Aslı Süme Efeoğlu ünlü sinema sanatçısı Şener Şen’in yeğeni olarak tanınmış fakat burada yer alan suçlamalarda ise grup içinde yer alan bayanların başkanı olarak ön planda yönetici olarak suçlanmaktadır. Adnan Hoca teşkilatı ünlü sanatçıların yer aldığı iftar programı ve sahibi olduğu A9 kanalının kuruluş yılında yapılan etkinlikler ile zenginliklerini öne çıkartmıştır.

İlginizi Çekebilir >>  Berk Oktay Kimdir Nerelidir Dizileri Nelerdir

A9 kanalında yer alan erkekler ve A9 kanalında yer alan bayanlar farklı komplolar ile teşkilat içine alınmış ve güzellikleri ön planda olacak şekilde ekranda yer almıştır. Öte yandan birçok yakışıklı erkete gene pahalı kıyafetler ile cıkmış oldukları yayınlarda dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmışlardır. Aslı süme efeoğlu kimdir diye son günlerde gündem yaratan ünlülerin bağlantıları sistem ile ortaya çıkartılmaktadır. A9 kanalı kimindir ise Adnan Hoca teşkilatının sahip olduğu yayın kuruluşudur. Teşkilat yapılan mali suçlar operasyonu ile kirli yüzleri bir bir ortaya çıkartılarak derinlemesine farklı suç izleme birimleri tarafından izlenmektedir. Kaynak: milliyet

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

11-kalbimin-sultanı-dizisi-oyuncuları-2018

11 Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları 2018

Yazı İçi Navigasyon1 11 Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları 20182 Kalbimin Sultanı Dizisi Hakkında Bilgi3 Kalbimin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir