Home / Genel Kültür / Kimdir? / Berk Oktay Kimdir Nerelidir Dizileri Nelerdir

Berk Oktay Kimdir Nerelidir Dizileri Nelerdir

Öğretmen annesi ve muhasebeci babasının sevinç kaynağı olarak 28 Ekim 1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlköğretim kademesini burada tamamlayıp aynı şekilde Ankara Üniversitesinde Jeoloji mühendisi olarak eğitim kariyerine devam etti. 15-16 yaşından itibaren mankenlik ve modellik yapmaya başlayıp magazin dünyasının dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Berk Oktay kimdir nerelidir dizileri nelerdir ise 18 yaşında modellik ajansı ile anlaşmaya ulaşması sonrasında elde edilen manken, model ve oyuncu özellikleri ile objektiflerin yeni yüzü olarak Berk Oktay yer almaya başlamıştır. Best model yarışmasına katılarak 2001 yılında 19 yaşında gelecek vaat eden sanatçılar arasında yerini almaya başlamıştır. 2001 yılında katılmış olduğu yarışmaya 2003 yılında tekrar girerek bu kez Best Model Of Türkiye birincisi olarak adını duyurmuştur.

 Berk Oktay Nerelidir

Berk Oktay nerelidir kısmından sonra yaşadığı yerler ise ;18-24 yaş aralığında modellik yapan sanatçı 100’den fazla defileye katılarak kırılması güç rekorları elinde tutmaktadır. 2004 yılından itibaren hayatını yurt dışını açılarak devam ettirerek başta Paris defile ve ürün çekimlerinde adını yazdırmaya başladı. Moskova başta gelmek üzere Dubai, Tokyo, Milano ve Paris gibi Avrupa şehirleri yanında Uzak Doğu’ya da ürün tanım ve çekimleri için gitmiştir.

İlginizi Çekebilir >>  İbrahim Çelikkol Kimdir?

 Berk Oktay Dizileri Nelerdir

Berk Oktay dizileri yıllara göre şunlardan oluşmaktadır. Binlerce kişinin uzun yıllardır takip etmiş olduğu Arka Sokaklar dizisinde 2006 yılında oyuncu olarak yer alması sonrasında Tatlı Bela Fadime ile 2007 Alev Alev 2012, Benim HALA Umudum Var ile 2013 yıllarında Berk Oktay ekranlarda yer almaya devam etmiştir. Sanatçı olma yolunda edinmiş olduğu deneyimleri sayesinde 2015 ve 2016 Yıllarında İlişki Durumu Karışık ve Berk Oktay ilişki durumu evli çekimleri ile sevenlerini ekran başına toplamıştır. 2017 yılında Savaşçıda yer alan berk Oktay kimdir ve nerelidir ve hakkında bilgiler haberler ile devam etmektedir.

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

desiderius-erasmus-kimdir-hakkında-bilgi

Desiderius Erasmus Kimdir Hakkında Bilgi

Hollanda’nın nadir felsefecilerinden olana Desiderius Erasmus  1465 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Hümanizm akımının öcülerinden olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir