Home / Ekonomi / Bugün Dolar Fiyatı Ne Kadar Olur

Bugün Dolar Fiyatı Ne Kadar Olur

1 Ağustos Bugün Dolar Fiyatı Ne Kadar Olur

Temmuz ayının son günü için ön görülen doların fiyatında 4.90 tl üzerine çıkmasına yönelik analizler ve ekonomistlerin incelemeleri sonrasında Temmuz ayının son gününde doları fiyat 4.90 tl işlem sınırını aşarak 4.92 tl seviyesi ile günü tamamlamıştır. Gene aynı şekilde bugün dolar fiyatı ne kadar olur şeklinde Ağustos ayının ilk gününe yönelik analizler uzman ekibimiz tarafından hazırlanmıştır. Yapılan salı işlem hacimleri yanında değişik etki alanlarına sahip olan olayların da birleşmesi sonrasında doların fiyatı bugün içinde 4.90 tl üzerinde tutunma durumunda kalacaktır. Hatta 4.95 tl sınırını gün içinde test etmesi yanında nadir olarak 4.90 tl sınırı altına inmesi beklenebilir. Bu maksatla al sat ile doların fiyatı üzerinden gelir elde etmek isteyenler için fırsat günü ise aslında yeni 10 katı barajında kalmış olan dolar ile elde edilmesi şimdilik pek karlı olarak görülmemektedir. Burada ağustos dolar fiyatı ise ay ortalarına kadar 5 tl altında kalması ise yapılan gözlemler ve analizler ile anlaşılmaktadır. Her ne şekilde olur ise olsun Papaz krizi ile doların fiyatı hızla tırmanarak 5 tl sınırını ağustos ayı içinde test etmesi beklenebilir.

31 Temmuz Dolar Fiyatı Ne Kadar

bugün-dolar-fiyatı
bugün-dolar-fiyatı

31 Temmuz dolar fiyatı güne 30 Temmuz dolar fiyatı kapanış değeri olan 4.88 tl ile açılış yapmıştır. Yapılan açılış sonrasında bugün dolar fiyatı ne kadar olur değişim aralığı olarak 4.86 ile 4.90 aralığında doların bu günkü fiyatını oluşturmaktadır. Dolar fiyatı gün içi değişimleri ile 4.90 seviyesinin üzerine 31 Temmuz gününde ulaşması beklenebilir. Burada siyasi krizler ile muhalefet kanadından yapılan açıklamalar yanında 30 Temmuz tarihli MGK toplantısından sonra ABD ambargo açıklamalarına karşılık yapılan ve bugün içinde yapılması muhtemel açıklamalar ile dolar Türk lirası karşısında değer kazanmaya devam edecektir.

İlginizi Çekebilir >>  Kentsel Dönüşüm Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

30 Temmuz Dolar Fiyatı

bugün-dolar-fiyatı-ne
bugün-dolar-fiyatı-ne

Doların 2018 de yapmış olduğu çıkış ile uzun vadeli yatırım araçları içinde kar ettiren değerli birikinti olması yanında kısa vadeli iniş ve çıkışlar ile dolar kuru kısa vadede kazandıran değişim aracı olmaya devam etmektedir. Bugün dolar fiyatı ne kadar 31 Temmuz 2018 dolar fiyatı ise güne 4.88 tl ile başlamıştır. 30 Temmuz dolar fiyatı ise haftalık dolar başlangıç fiyatı olarak 4.84 tl olarak başlamış ve bir ara hızla tırmanışa geçerek 4.90 tl sınırına dayanmıştır. 30 Temmuz 18 dolar fiyatı en dip noktası olarak 4.84 tl ile ilk saatlerinde işlem yapmıştır. Bugünün ilk çeyreğinde ise kıpırdanma sinyallerini almış olan dolar fiyatı sıçrama yaparak 4.90 tl sınırını test etmeye başlamış ve günün 2. Çeyreğinde ise öncelikle 4.86 sınırını zorlamış birkaç saat burada dirençle karşılaşan dolar fiyatı, bugünün son çeyreğinde 4.86 direnç seviyesini kırarak 4.9086 seviyesine cıkmış ciddi direnç ile son kez karşılaşan dolar fiyatı ise düşme eğilimi içine çekilerek günü 4.88 tl ile kapatmıştır.

Bugün Dolar Fiyatı Ne Kadar Duyurusu

bugün-dolar-fiyatı-ne-kadar
bugün-dolar-fiyatı-ne-kadar

Bu bölümde bugün dolar fiyatı ne kadar diye dolar kurları üzerinden yatırım yapmak isteyenlerin fikirlerine yön verecek olan açıklamalar yer almaktadır. Dolar fiyatı veya ekonomi üzerinde yapılmış olan açıklamalar ise dolar fiyatı yatırımları için tek başına yeterli olan analizler olarak düşünülmemesi gereklidir. Bugün dolar fiyatı ne kadar olur başlığı altında verilecek olan bugünlük dolar analizleri ise uzman ekonomistler ve iktisatçılar tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan analiz raporları ise sadece bilgi amaçlı olarak sunulmaktadır. Her hangi bir şekilde ortaya çıkacak olan zarar veya yatırım kayıplarından bu gün dolar fiyatı ne kadar başlığına veya bilgi definesi sitesi sorumlu değildir. Yazımız bu anlamda yatırım danışmanlığı hizmeti olarak değerlendirilmesi gereklidir. Dolar fiyatı bu gün ne kadar ve doların fiyatı bugün düşer mi? bugün dolar yükselir mi sorularına net olarak uzman ekibimiz açıklamaya devam edecektir.

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

bireysel-emeklilik-bes-avantajları-dezavantajları

Bireysel Emeklilik BES Avantajları Dezavantajları Nelerdir

Bireysel emeklilik Bes uzun yıllardır Avrupa da başarı ile uygulanmış olan birikime dayalı emekli olma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir