Home / Genel Kültür / Kimdir? / Güneşin Kızları Hande Erçel Kimdir Kısaca

Güneşin Kızları Hande Erçel Kimdir Kısaca

Güneşin Kızları ile üne kavuşan oyuncu ve model Hande Erçel, Bandırma doğumludur. Hande Erçel kimdir kısaca, kaç yaşında diye merak edenler için ise 24 kasım 1993 doğumlu güzel oyuncu ve modeldir. Birçok filmde oyuncu olarak yer alan Hande Erçel gerçek anlamda sinema ve tv tutkunlarının karşısında ‘’Güneşin Kızları’’ dizisi ile üne kavuşmuştur. Kısaca hande Erçel hakkında bilgi vermeye devam ederken Aşk Laftan Anlamazda gösterdiği başarıdan söz etmeden geçmek olmaz.

Güneşin kızları Hande Erçel kimdir kısaca oyunculuk eserleri ile devam edelim. Çılgın dersane üniversite de ile milyonları ekranlara bağladığında genç kuşağın çılgınlıklarını ekrandan bende buydum dedirten başarı ile sunmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünü başarı ile bitiren hande Erçel Çalıkuşu ile Türk klasik romanlarının sinemaya uyarlanmasında başarıyı devam ettirmiştir.

İlginizi Çekebilir >>  Pablo Escobar Kimdir?

 Hande Erçel kimdir kısaca bahsederken son günlerde sevgilisi popçu Murat Dalkılıç ile birliktelik yaşamaktadır. Yaşamış oldukları sevgili hayatlarını ise diğer ünlüler gibi gizleme isteği duymadan yaşamaktadırlar. Oyuncu ve model olarak sanat yaşantısına devam eden hande Erçel; Hayat Ağacı dizisi ile hayal kırıklıklarına sen vermeyi başarmış ve sanat dünyasında adından sıklıkla bahsedilen oyuncu ve dansçı olmayı başarmıştır. Bunun Yanında son olarak Hande Erçel Siyah İnci dizisi ile hak ettiği şöhrete kavuşmuştur.

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

11-kalbimin-sultanı-dizisi-oyuncuları-2018

11 Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları 2018

Yazı İçi Navigasyon1 11 Kalbimin Sultanı Dizisi Oyuncuları 20182 Kalbimin Sultanı Dizisi Hakkında Bilgi3 Kalbimin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir