Home / Sağlık / Kaş Vitamini Yüz Masajı Nasıl Yapılır

Kaş Vitamini Yüz Masajı Nasıl Yapılır

50 yaşında olup en fazla 30 yaşında görünmek yada 45 de olup 25 de görünmek sizinde hakkınız. Estetikler yapılması veya cerrahi müdahaleler ile direk yüklü faturalar ile yapılan kaş vitamini uygulaması veya uzman olan kişilerin yapmış olduğu yüz masajı nasıl yapılır kısımlarını bir kenara bırakın. Kişisel veya yakınınızda olan kişilerin yardımı ile dolu kaşlara ve gergin yüz hatlarına sahip olabileceksiniz. Doğal dengesini sağlayan ten ile ışıldayan yüzünüz etrafınıza pozitif elektrik yaymanızı sağlayacaktır. 3 hafta gibi bir sürede etkisini gösterecek olan yüz gerdirme vitamin etkisi yapan masajlar sonrasında aynalara olan küskünlüğünüz ortadan kalkacaktır.

Kaş Vitamini Nedir İçinde Neler Vardır

 ‘’ Kaş vitamini’’ kaş köklerine enjektör yardımı ile kimyasal bileşenlerin bırakılması ve kıl köklerinin yani kaşın buradan beslenmesi sağlanmaktadır. Burada hedeflenen süre seanslar ve kaşın yapısına göre değişmektedir. Fakat özellikle zeytin yağı kaş ve deri beslenmesinde büyük yarar sağlamaktadır. Bu kısımda saf zeytinyağı yardımı ile geceleri yatmadan önce kaş masajını yapabilirsiniz. Kaş masajı ve kaşa vitamin uygulama ile zayıf yıpranmış olan kaşların kurtarılması daha dolgun olması sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir >>  Triflo Ne İşe Yarar Faydaları Nelerdir

Doğal Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır

 Doğal zeytin yağından bir tatlı kaşığı kadara alarak elimize sürmemiz sonrasında kaşların yapısına göre sürme kısmına geçilmektedir. Burada özellikle kaşlara uygulanan zeytin yağı ile kısa zamanda derinin kendisini toplaması sağlanmaktadır. Kendi biyolojik yapısını toplayan kaş kıl kökleri sahip olduğu etki ile direk tepki vermektedir. Verilmiş olan tepki ile kaşların daha dolgun olması yanında yıpranmış ve kırılmış olan kaşlarında canlanmış olduğunu şahit olacaksınız. Bu kısımda kaş vitamininin uygulanması sabah kalkınca da devam eden bir iş olması gereklidir. Akşam yatmadan yarım saat önce yüz masajı ile kaş vitaminini uygulayabilirsiniz. Sabah yüz temizliği esnasında gene tatlı kaşığı ölçüsü ile zeytin yağını kaşınıza masaj eşliğinde sürmeniz ışıldayan kaşlar ve paralayan bakışların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

About Tugba

" Bilgi Definesi " sitesinin editörü ve aynı zamanda adminlerinden biriyim.

Check Also

koltuk-altı-kararmasına-kesin-çözüm-3-ton

Koltuk Altı Kararmasına Kesin Çözüm 3 Ton

Koltuk altı karaması nedenleri daha önceden ele alınmıştı. Şimdi sırada ise gerek genetik gerekse yaşam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir